06 Ağustos 2014

Akbank Telefon Bankacılığına Ulaşılmıyor

Gerek kredi kartı, gerek vadesiz hesap olsun internet ve cep şubenizi aktif kullanan müşterinizim. Cep ve internet şubesinden yana bir sıkıntım yok severek kullanıyorum fakat telefon bankacılığınız tam bir vasat. Yarım saatte bir müşteri temsilcisine bağlanmayı başarabildim. Oda bana yardımcı olmadı başka birime aktardı. Bu şikayeti yazarken telefon açık hala müşteri temsilcisine bağlanmayı bekliyorum. Artık Gsm operatörümle anlaşmalı olduğunuzu düşünmeye başladım. Allah bir daha işimi düşürmesin telefon bankacılığınıza.

Önder 213 Okunma

Cevaplar

  • Önder16 Ağustos 2014

    Zaman zaman yoğunluk olduğunu söyleselerde inanmıyorum. Çünkü her zaman bu böyle. Hep yoğun saatler banamı denk geliyor?

  • Akbank Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön