31 Ocak 2014 #2268285

Akbank Telefon Bankacılığına Ulaşamıyorum

Bu bankaya ait Axess kredi kartı kullanıcısıyım. Borcunu tamamen kapadığım kartı iptal ettirmek amacıyla bankanın telefon bankacılığı numarası olan 4442525 numaralı telefonu aradığımda karşıma sürekli telesekreterli menü çıkarıp müşteri yetkilisiyle bir türlü görüşme imkanı bulamıyorum.


Sözde müşteri memnuniyeti adı altında yapılan reklamlar ve yanıltıcı telefon sekreter yönlendirmeleri gereksiz yere maddi kayıp ve zaman kaybına neden olmaktadır. Ayrıca bu konuda danışmak için bankanın Hatay'ın İskenderun ilçesindeki merkez şubesini de aradığımda karşımda muhattap bulamadım. Kredi kartımın iptali için artık farklı kanallara müracaat edeceğim.

Doğuş 128 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön