19 Aralık 2014

Akbank Telefon Bankacılığı Çok Yetersiz

İki aya yakın bir zamandır bankamatik kartım bana gönderilmedi. Kartım gönderilmediği için telefon bankacılığı bağlantısında bankamatik kartı şifresi soruluyor bugün durumu izah ettim, arkadaşlar faydalanacağınız bölüme sizi bağlıyoruz dediler tam 20 dakikaya yakın telefon görüşmesi sonucu kişiye bağlanabildim ve sorduğum soruya cevap beklerken bana sorduğu bankamatik kartınızın şifresi nedir o olmadan cevap veremeyiz.

Bu nasıl bankacılıktır bu nasıl iştir başka bir bankada bekleme süresi en fazla iki dakikadır bu bankada on dakikadan erken bağlanamıyorsunuz. Telefonda 20 dakika daha beklememek için telefon bankacılığını aramıyorum sinir oluyorum umarım yakında bu bankadan kurtulacağım.

Fatih 293 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön