16 Eylül 2015

Akbank Taşıt Kredisi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesmiş

Akbank Fethiye Şubesinden 2012 yılında taşıt kredisi kullandım. Şubedeki memur bana kesinlikle hesabımdan hesap işletim ücreti veya benzer bir masraf alınmayacağını ayrıca kredi kartımdan da üyelik aidatı alınmayacağını söyledi. Hesaplarımı incelediğimde 21.12.2013'te ve 21.06.2014'te 55,00 TL iki kez toplam 110,00 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Ayrıca kredi kartımdan da farklı zamanlarda 65,00 TL üyelik aidatı kesildiğini gördüm. Defalarca aramama rağmen sorunumu çözmediler. Bende kredi kartımı iptal ettirdim. Kalan borcumu da ödeyip hesabımı da kapatacağım. Akbank bunu hep yapıyor. Çevremdeki herkesi de bu şekilde uyarıyorum.

İsmail 70 Okunma

Cevaplar

 • İsmail17 Eylül 2015

  Akbank hiçbir sorunu çözmüyor. Birde ukalalık yapıyor.

 • İsmail16 Eylül 2015

  Akbank ın bana gönderdiği e-postada: "Hesap İşletim Ücreti aşağıdaki hesaplardan alınmamaktadır; - Vadesiz mevduat hesabından veya neo karttan verilmiş en az 2 adet açık otomatik fatura talimatı tanımlı olan ve düzenli olarak fatura ödemesi gerçekleşen hesaplardan, " şeklinde ifade etmişler. Zaten benim o dönemlerde vadesiz hesabımda otomatik ödeme talimatları vardı. İşinize geldi mi kredi çekerken kırk takla atıyorsunuz. Şubedeki personeliniz kredi çektiğiniz için kesinlikle hesap işletim ücreti gibi şeyler alınmayacak diye yalan söylüyor. Ayrıca kredi kartı göndermek için yine kırk takla atıyorsunuz. Ondan da kafanıza göre üyelik aidatı alıyorsunuz. Artık hakkımı yasal yollarda ararız.

 • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 16/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • İsmail16 Eylül 2015

  İyi de Akbank, güzel hoşta "öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz" demişsin de güzel kardeşim siz sorunu çözmediğiniz için buraya yazıyoruz zaten. Dalga mı geçiyosunuz?

 • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön