15 Ocak
#13452985

Akbank Tarafından Taciz Edilmem

Akbank tarafından kullandığım kredi en ufak bir gecikmeye girerse mahvediyorlar resmen. Kötü bir tahsilat sistemleri var. Arıyorlar kaldırıyorum cevap yok. Kaldırıyorum cevap yok. Resmen taciz ediyorlar.


Mesai saatleri dışında arıyorlar. Numarayı geri arıyorum mesai saatlerimiz dışı diye cevap geliyor. Son olarak aradım bankayı bu ne böyle dedim. Arıyorsunuz konuşun dedim. Sistem otomatik arıyor dedi ve başladı kabalığa. İstediğiniz yere şikayet edin dedi.


Mahkemeye taciz ediyorlar diye dava açsam sonuç alır mıyım?
Arıyorsan konuş be kardeşim. En son konuştuğum temsilci kadar kaba bir temsilci görmedim.

Ömer Ömer 147 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler