12 Eylül 2013

Akbank Tarafından Fazla Alınan Para!

Akbank Bursa Uluyol Şubesi'nden pos talep ettim. Bana makine kira bedeli 5 $ (dolar) olarak sözleşme imzalattılar. Fakat hesabımdan aylık 50 $, 70 $, 100 $ gibi afaki rakamlar alındı. Şubeye gidip şikayette bulundum. Bana dilekçe yazdırıp merkezlerine gönderip cevap bekleyeceğiz dediler.


Bu zaman yaklaşık 3 -4 ay sürdü. Her ay fazla para çektiklerini şikayet etmeme rağmen gerekeni yapıp iade edeceğiz dediler. Şube müdürü ile görüştüm. Bana haklısın Merkezle görüşüp paranı iade ettireceğim dedi.


Bu akşam üzeri bana telefon açıp alınan paranın geri iade olmayacağına, bundan sonraki kesintilerin 5 $ olacağını bildirdi. Ben paramın geri iadesini talep ettim. İmkansız dediler. Sizden gereğini arz ederim.

Gürkan 95 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön