14 Şubat 2017 #7788913

Akbank Talimat Gönderip Hesabımı Kapatmalarını İstediğim Halde Ücret Kesiyor

Akbank'ta KOBİ müşterisi idim. Ancak dükkanımı kapatmam üzerine hem posumun kapatılması hem de ticari hesabımın kapatılması üzerine talimat göndermeme rağmen posu kapatmışlar ancak hesabımı kapatmamışlar. Bunun üzerine o hesabıma gelen her türlü paradan hesap işletim ücreti hesap özeti ücreti 1.dönem ve 2.dönem paraları olmak üzere birçok para kesildi. Hala da gelen her türlü EFT den para kesiliyor şube danışmanı aramama rağmen kimseye ulaşamıyorum. Kapatılması ve son kesilen paraların hesabıma tekrar iade olması konusunda yardım rica ederim.

Özlem 1.576 Okunma

Cevaplar

  • Özlem20 Şubat 2017

    Bununla alakalı halen geri dönüş yapılmamaış ve talebim sonuçlanmamıştır. Talimatım o şuebeye gitmtmiş olsa idi pos cihazımın da kapatılması imkanız olurdu. Böyle bir durumda haksız yere kesilen hesap ücreti komisyon hesap bilgisi gönderme ücretlerimin tarafıma ivedilikle yapılmasını talep ederim.

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön