05 Eylül 2013

Akbank Talimat Almadan Hizmet Vermeye Çalışıyor!

Hesap hareketlerimi kontrol ettiğimde fark ettim ki ben talep etmeden SMS şubesi hizmetine üye yapılmışım. İnternetten iki defa bu hizmeti iptal etmeme rağmen Akbank sürekli, kendi kafasına göre, talimatsız hareket ederek, aboneliğimi tekrar başlatıyor.

Konuyla ilgili olarak Akbank müşteri hizmetlerine mesaj attım, bu üyelikte benim talimatım olmadığıyla ilgili. Onlardan gelen cevap ise herkese gönderdikleri kopyala-yapıştır türünden bir cevap. Gelen cevap bu üyeliğin iki farklı türü ve fiyatlandırması konusunda bilgi vermekten öteye geçmiyor. Halbuki ben onlara, neden benim talimatım olmadan hareket ediyorsunuz diye sormuştum.

Velhasıl, bu konu ancak TBB Hakem Heyeti ile çözülecek anlaşılan.

Erkan 36 Okunma

Cevaplar

 • Erkan31 Ekim 2013

  Akbank'tan Nurgul Hanim aradi ve kendisine fax ile talebimi iletmemi istedi. Fax'i cektim fakat henuz bir donus olmadi..

 • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 12/09/2013 ve 19/09/2013 tarihlerinde telefon yolu ile ürün sahibinin başka bir müşterimiz olması nedeniyle ürün sahibinin Bankamıza ulaşması durumunda inceleme yapılabileceği bilgisi verilmiştir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Erkan19 Eylül 2013

  Akbank cozumcu tavir sergilememeye devam ediyor. Konuyu TBB Hakem Heyeti'ne goturmek uzere evraklarimi hazirliyorum. Cikacak sonucu buradan ve diger kanallardan olabildigince paylasacagim ki binlerce insan bu magduriyetten nasil kurtulacaklarini ogrensin. Eger siz de bu konuda magdur iseniz lutfen gelismeleri takip ediniz.

 • Erkan08 Eylül 2013

  Bana nasil ulasacaksiniz peki?

 • Akbank Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön