05 Nisan 2013 #1727605

Akbank Talep Etmediğim Hizmete Ücret Kesti!

Akbank'ın 1366**** no'lu müşterisiyim. Bu bankadaki maaş hesabıma, bir başka kurum tarafından alacaklısı olduğum bir miktar para yatırıldı. Ancak; miktarı tam olan bu paramın, Akbank tarafından kesintiye uğradığını farkettim. İşlem ayrıntılarını incelediğimde bilgim, onayım ve talebim olmadığı halde aylık 2, 99 TL'den 12 aylık toplam 35, 88 TL ''sınırsız sms aboneliği'' (bilgilendirme) adı altında bu haksız kesintiyi yaptıklarını gördüm.


Şimdi Tüketici olarak, (üstüne basa basa söylüyorum) talep etmediğim, onaylamadığım ve bilgime başvurulmadan yapılmış bu keyfi uygulamanın tarafıma iadesini yani hakkımı istiyorum. Aksi takdirde Akbank ile tüm ilişkilerimi sonlandıracağım.

Nami 44 Okunma

Cevaplar

  • Nami11 Nisan 2013

    AKBANK TARAFINDAN PARAMIN İADESİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. :)

  • Akbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön