13 Şubat 2014 #2291412

Akbank Talebim Olmadan Kredi Kartı Gönderdi

Çalıştığım kurum değiştiğinden dolayı maaşımı alabilmek için Akbank'ın bir şubesine hesap başvurusunda bulundum ve özellikle Kredi kartı istemediğimi belirttim. Bunca uyarıya rağmen bugün bir bilgilendirme e-postası ile adıma Kredi kartı düzenlendiğini öğreniyorum.


Ayrıca eşim de aynı bankanın başka bir şubesinden maaş alabilmek için hesap başvurusunda bulundu ve kendisi de istememiş olmasına rağmen kredi kartı düzenlenmiş. Bu arada 20 gündür normal banka kartlarımızı bize teslim edemediler. Ben biran önce bu bankadan tarafıma bir açıklama yapılmasını ve kredi kartları için gösterdikleri süper bankacılığı normal banka kartlarımız içinde göstermelerini bekliyorum.

Murat 94 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Şubat 2014

    Merhabalar; AKBANK benim şikayetim hakkında herhangi bir geri bildirimde bulunmamıştır. Böylelikle müşterisine ve problemlere olan ilgisini göstermiştir. En azından diğer tüketiclerinde yaşadığım tecrübeden faydalanabilecek olması beni teselli edecektir. Sıkayetvar.com ailesine, biz tüketicilerın sesi olduğu için yeniden şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön