17 Eylül 2013 #2016152

Akbank Süresi Dolmuş Kartımdan Aidat Aldı!

Son kullanım tarihi Haziran 2013 olan Axess kredi kartının yenisi gönderilmemiştir. Kullanamadığım kredi kartından 3 Eylül 2013 tarihinde 95 TL üyelik bedeli kesilmiştir. Akbank'ı aradım, talebimi ilettim; fakat olumsuz sonuçlandı.


Ayrıca 16 Haziran 2013 tarihinde Konya Selçuklu Sanayi şubesinden yaptırmış olduğum konut sigortasını banka hesabımdan ödensin , kredi kartından kesilmesin diye özellikle belirtmemle birlikte; becerikli banka elemanı konut sigortası ödemesini kredi kartından yaparak ,95 TL üyelik bedeli ödememi sağladı. Teşekkürler Akbank, gerçekten bizim için varsınız.

Hülya 51 Okunma

Cevaplar

 • Hülya22 Eylül 2013

  Şikayetimle ilgili 17.09.2013 tarihinde ve sonrasında Akbank tarafından herhangi e posta gelmemiştir.

 • Akbank Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 17/09/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Hülya21 Eylül 2013

  Akbank şikayetim için benimle irtibat kurmadı. Daha öncede kurmamıştı zaten yani Akbank'tan beklediğim bir davranış şekli bu.

 • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön