04 Şubat 2014 #2275304

Akbank Sürekli Telefonuma SMS Gönderiyor

Akbank'tan kredi çeken bütün müşteriler bu sorunla karşı karşıya. Banka politikası gereği kredi çekenlere ferdi kaza sigortası yapılıyor. Bende herkes gibi yapılan sigorta karşılığında ücretini ödedim. Ancak bana 2 defa sigorta yaptılar ve ikisini de ödememi söylüyorlar. Bunu da telefonla arayarak değil sürekli olarak cep telefonundan mesaj atarak yapıyorlar.


Koskoca bankada muhatap bulup bu konuyu soramıyorum. Bize ulaşın menüsünden şikayetimi yazıyorum ona bile mesajla dönüş yapıyorlar. Üstelik mesaj atıp parayı yatırın günlük faiz işliyor diyorlar. Tüketici mahkemesinde hem bilgi vermeden para istediklerini hemde sürekli taciz mesajları attıklarını beyan edip davamı bugün itibariyle açıyorum.

Can 118 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön