Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akbank Sürekli SMS Mesaj Sorunu

profile
10 Mart
292

Akbank ve mobil uygulaması kullanmamama rağmen sürekli mesaj geliyor iptal etmek istiyorum mobil SMS yardımcı olur musunuz sürekli her gün mesaj geliyor neredeyse artık aşırı derecede rahatsız etmeye başladı sorunumun çözülmesini istiyorum teşekkürler.

Akbank Logo
10 Mart 12:10

Benzer Şikayetler

Akbank Sigorta Parası İptali

profile
2 hafta önce
120

Akbank'tan kredi çekilirken sigorta parası kesildi. Kredinin tamamını ödeyip kapattığımız halde sigorta parasını geri iade etmediler iki hafta geçmesine rağmen iade etmiyorlar. Bu durumun düzeltilmesini istiyorum. Yardımcı olursanız şayet sevinirim. Teşekkürler.

Akbank İcra Mi Ödediğimiz Halde Kaldırmıyor

profile
3 hafta önce
960

Akbank Kredi kartı ve Artı Para borcundan dolayı icra başlatıldı ve bankanın avukatına ödeme yaparak borcumun tamamını kapattım yalnız hala UYAP'ta borç açık olarak gözüküyor. Acilen düzeltilmesini talep ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

1 Yorum

Akbank Ekstre İptali Görünmüyor

profile
29 Haziran
123

Akbank kredi kartımla aldığım ürünleri iade ettim. Ama ekstre kesildiği için iade görünmüyor. Yardımcı olur musunuz iptalini istiyorum. Tekrar ödemiyim teşekkürler... Lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim efendim sizlere... Hayırlı akşamlar.

Akbank Hayat Sigortası Ücret İadesi

profile
15 Haziran
410

13 Haziran 2023 salı günü Akbank mobil bankacılık üzerinden 85 bin TL ihtiyaç kredisi kullandım. Yaklaşık 4 bin 500 TL hayat sigortası ücreti kesildi. Bu ücretin tarafıma geri iadesini talep ediyorum. Kesilen ücretin Akbank hesabıma iadesini talep ediyorum. Teşekkürler. Yıllardır Akbank ile çalışıyo...

Akbank Onaylı Kredi Kullanmak

profile
04 Haziran
123

Akbank'tan 40 bin onaylı kredim vardı kullanmadım sonra 70 bin onaylı geldi red aldım ihtiyacım yokken geldi kullanmadım bir daha onaylı kredi gelir mi gelirse kullanmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim onaylı kredi istiyorum teşekkürler 054387****.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 sa 33 dk
Benzer Şikayet Yaz