24 Nisan 2013 #1761053

Akbank Sürekli Reklam Sms'i Gönderiliyor!

Akbank ya da herhangi bir iştiraki üzerinde ne bir hesabım, ne bir kredi kartım bulunmaktadır.
Buna rağmen yaklaşık 4 ay önce "ArtıPara hesabınızın ödeme tarihi geçmiştir şeklinde bilgi SMS ve arama almaya başladım. Hem web sitesi üzerinden, hem telefon yoluyla başka bir müşterinin hesabına yanlışlıkla benim telefonumun tanımlandığını ve silinmesini istediğimi kendilerine bildirdim.


Sonrasında ArtıPara hesabı konusunda mesajlar kesilmediği gibi, aksine sistemlerine girmiş numaram üzerinden yoğun şekilde reklam SMS ve aramaları da almaya başladım. Hiçbir şekilde onayım bulunmayan bu mesaj ve aramaların kesin olarak sonlandırılmasını istiyorum.

Barış 38 Okunma

Cevaplar

  • Barış26 Nisan 2013

    Akbank web sitesi üzerinden talep açmak istediğimde, şikayetimle hiçbir bağlantısı olmayan ve paylaşmak istemediğim özlük bilgilerim mecburi alan olarak talep edildiğinden, Şikayetvar kanalı üzerinden ulaşmak ihtiyacı duymaktayım. Bugün itibarıyla Royal'in halka arz edilişine dair 4. reklam SMS'imi almış bulunuyorum. İnceleme ve aksiyonların hızlandırılması için desteğinizi rica ederim. Teşekkürler.

  • Akbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön