11 Ekim 2013

Akbank Sürekli Borç Çıkarıyor!

Ben eskiden beri Akbank müşterisiydim. Akbank'a olan kredi, kredi kartı ve artı para hesabımdan olan bütün borçlarımı Efes Varlığa devretti. Efes Varlık'la anlaşıp borcumu ödedim yani bankaya olan bütün borcumu Efes Varlık tahsil etti. Avukat masrafı, bilmem ne hepsini tek kalemde ödedim.

Fakat şimdi Akbank gönderdiği ihbarname parası diye hesaptan 100 TL' ye yakın para kesmiş. Onlar bütün borcu Efes'e devredip ondan sonra kesebildiklerini kendileri yavaş yavaş hissettirmeden o parası bu parası deyip tekrardan tahsil ediyorlar. Birde bu yıl işlem takip parası diye 700 TL kestiler, maşallah elini veren Akbank'a kolunu kaptırıyor.

Rüştü 75 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön