28 Ağustos 2013 #1980084

Akbank Şubesine Hatalı EFT Yapıldı!

19 Ağustos 2013 günü kızımın Ağrı Doğubeyazıt Akbank şubesine EFT yaptım. Yanlışlıkla hesap numarasını 3989 yazdım. Doğru hesap numarası 704-63*** dir. Şimdi banka parayı ne bana iade ediyor nede kızımın hesabına geçiriyor. Akbank'la kurulan irtibatta parayı iade edeceğini söylemesine rağmen 10 günden beri parayı iade etmiyor ve bizi mağdur ediyor.


EFT'lerde isim ve hesap numarası uyuşmazlığında; bankalar kanununa göre, parayı havale eden hesaba parayı iade etmesi gerekiyor. Haksız bir şekilde Akbank 1001 TL'yi çalıştırıyor ve beni mağdur ediyor.

Mustafa 54 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön