17 Eylül 2013 #2016327

Akbank Şubesinde 7 Gişe Var Biri Çalışıyor!

Akbank Kırıkkale Zafer şubesinden kullanmış olduğum kredimi bu gün ödeme tarihli olan borcumu bankada bugün öğlenden önce ve öğlenden sonra almış olduğum sıranın saatlerce gelmemesi üzerine yatıramadım. Nedeni belli açıldığı günden beri Zafer Şubesinin 7 (yedi) adet gişesi olmasına rağmen yine her zaman olduğu gibi 1 (bir) gişe memurunun çalışmış olması ve altı (6) gişenin boş olması.


Sanırım Akbank iflasın eşiğinde... Ve bu akşam kredi çektiğim Kırıkkale Zafer Akbank şubesinden ATM'ye kredi borcum olan tahsilat hesabına kredi tutarımı yatırdım fakat şok oldum kendi şubeme kendi hesabım olan banka ATM'si benden havale parası kesti. Sonradan fark ettim ama yarın ilk iş şubeye bunun ne demek diyeceğim.

Levent 87 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön