04 Ekim 2013

Akbank Şubeleri İş Yapmıyor!

Babam ( Y**K** ) 03/10/2013 tarihinde öğleden sonra Akbank Pendik / Kurtköy şubesine gitti , kredi kartı hesap kesim tarihini değiştirmek için. Saatlerce sıra bekledikten sonra oradaki çalışan burada talimat alamıyoruz internet bankacılığıyla halletmeniz gerekiyor diyor. Bu kadar basit bir işin talimatını bile alamıyorsanız şubede ne yapıyorsunuz.

60 yaşında bir insana internetten halledeceksin demek dalga geçmek değilde nedir. Evet gerçekten 'Akbank' lı hep farklı ' hiçbir banka müşterisi bu kadar saçma bir nedenle geri yollanmamıştır. Hiç olmazsa telefon bankacılığıyla da bu işlemi gerçekleştirebileceğinin bilgisini verselerdi. Bu kadar ilgisiz ve umursamazlık yapılmaz.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Ali07 Ekim 2013

    4 ekimde değerlendirmeye alınmıştır denmiş 7 ekim oldu bitti hiç bir dönüş yapılmadı. Geri dönüşleri de şubede müşteriye ilgileri kadar yani sıfır.

  • Akbank Temsilcisi04 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön