22 Mayıs 2013

Akbank Şubeler ve Personellerin Birbirinden Haberi Yok!

Bu süreç uzun görüşmeler ve gelişmeler doğrultusunda ilerledi.
Son olarak 16/05/2013 tarihinde sabah 10:00 civarlarında Bahçekapı şubesinde yönlendirmeler sonucunda biri cevap verdi. Bilgi almak istedim "AkSigorta Poliçemin iptalini istemiştim, iptal edildi ve geri ödeme yaptılar. Ama iptal ödemesini sadece Bahçekapı şubesinden yapacaklarını söylediler.


Bu sabah Bahçekapı şubesi ile olan görüşmede bu iade ücretini herhangi bir Akbank şubesinden alabileceğimi söyledi, bugün yakın olan AkBank şubesine gittim ama sistemde göremediklerini, AkSigorta ile olan görüşmelerimde Sadece Bahçekapı şubesinden alabileceğim söylendi." Artık görüşmek istemiyorum sonuç bekliyorum. Çözüm üretecek görüşme bekliyorum.

Mustafa 30 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa25 Mayıs 2013

    Hala bu konuda gelişme yok ...

  • Akbank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön