30 Nisan 2013

Akbank Şubeler Arası İletişimsizlik Ve Saygısızlık!

Eğitimim için Akbank Maslak şubesinden çekeceğim krediye annemi kefil göstermem nedeniyle eş muvafakatnamesi gereği babamın herhangi bir Akbank şubesine gidip imza atması gerektiği bilgisi verildi. Babam Şehremini şubesine gidiyor durumu izah ediyor ve Maslak şubesindeki bayanın kartını uzatıyor.

Şehremini şubesindeki hanım babama yardımcı olamayacağını söylüyor babam beni arıyor durumu birde sen izah et diye ben anlatıyorum bayan bana Maslak şubesi bize bilgi vermedi kendilerinin bize bilgi vermesi lazım onları arayın dedi. Ben Maslak şubesini arayıp durumu izah ettim mail attılar babam orada bekletildi, herşeyden önemlisi şehremini şubesinin tavırları saygısızcaydı.

Neslihan 104 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan04 Şubat 2014

    Hala hiç bir dönüş olmadı bilgi verilmedi..

  • Akbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön