24 Eylül 2013

Akbank Şubede Geçirilen Zaman ve Öncelik Sırası!

İş yerinden kısa bir süreliğine izin alarak para çekmek için Akbank'ın Turan Güneş Bulvarı'nda ki şubesine gittim. Önümde 3-4 kişi olmasına ve Akbank'ın en az 15 senelik müşterisi olmama karşın 35 dakika boyunca gişede sıra gelmedi. Akbank'ın kendine göre verdiği öncelik sıralaması yüzünden en az 20 kişi benden önce sıra aldı ve benim gibi bir kaç kişi de aynı şekilde öfkelendi.

Bu uygulamanın doğruluğunu sorgulamıyorum ama sıralama mantığında tamamen haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Ayrıca Akbank'ın bu uygulamasının büyük mağduriyet yarattığı inancındayım. Bu süreç içerisinde doğal olarak izin aldığım süre dolduğu ve sinirlendiğim için öfkeli bir biçimde bankadan işlem yapmadan ayrıldım.

Burak 114 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön