07 Ekim 2015

Akbank Şube Tarafından Yanlış Bilgilendirme Yapıldı

11/09/15 günü Erzurum merkez (Gürcü kapı) şubesinden yurt dışından gelecek havaleler için hesap açtırıp daha sonra havalelerin bana ulaşmaması üzerine tekrar şubeye gittiğimde yurt dışı havaleleri için Euro / Dolar hesabı açtırmam gerektiğini havalelerin bu nedenle bana ulaşmadığını, ayrıca bu ayrıntıyı benim bilmem gerektiğini (ben banka personeli bu durumu bilmek zorundaymışım gibi), şube personelinin bana bunu söyleme zorunluluklarının olmadığını. Avrupa dan 15/09/15 tarihinde gönderilen havalenin geri iade edildiğini kendi imkanlarım ile öğrendim ancak 14/09/15 tarihinde ABD den gönderilen havalenin akıbeti hakkında banka tarafından bilgilendirilmedim.

Atakan 35 Okunma

Cevaplar

 • Atakan12 Ekim 2015

  Benim şikayetim ile bankanın bana vermiş olduğu cevap tamamen alakasız ve ben hala problemimi çözebilmiş değilim ayrıca paranın nerede olduğu hakkında bilgilendirilmedim.

 • Atakan11 Ekim 2015

  11/09/15 günü Erzurum merkez (Gürcü kapı) şubesinden yurt dışından gelecek havaleler için hesap açtırdım. Daha sonra hesap bilgilerimi incelediğimde bana ait olmayan ev, iş yeri ve mail bilgilerini fark ettim, daha sonra bunu şube personeli ile görüştüğümde bana verdikleri cevap, şube personelinin hesabı açarken bu soruları bana sormak zorunda olmadığı kendilerinin bu bilgileri sitemden otomatik olarak aldıklarını ve benim onayıma ihtiyaç olmadığını söylediler. Şube personeli bu bilgileri alırken bana sormak zorunda değil mi?

 • Akbank Temsilcisi08 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Akbank Temsilcisi07 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön