21 Eylül 2013

Akbank Şube Personeli Kaba Davrandı!

İzmir Akbank Forum Bornova şubesine 20. 09. 2013 şubesine 16:30 civarı kredi kartımı kapatmak üzere gittim. Şubede çok sıra olmadığı için direkt numarayı aldım. Henüz işlem yapmayan 1 numaralı bankodaki memura kart kapatma işlemini sordum siz mi yapacaksınız dedim o da ilgisiz tavırla evet dedi.

Benden sonra gelen müşteriler alınmasına rağmen hala bekleyince bunu memura söyleyince 2. bankodaki memur şube saat 21:30 kadar açık sırada bekleyeceksiniz diye çıkıştı bana.

20 dk kadar bekledikten sonra sıram geldi kredi kartımı kapatacaktım ama bu davranıştan sonra sizinle çalışmak istemiyorum hesabımı kapatın dedim memur da bana "isabet olur dedi" kaba bir tavırla. Bu memurlar hakkında şikayetçiyim.

Arzu 42 Okunma

Cevaplar

  • Arzu24 Eylül 2013

    personelin bu konuda kişisel olarak uyarıldığını belirtmenizi tercih ederdim. birde bu personelin kurumunuzun prestijine uygun ve insana saygıyı ön planda tutan davranışlar sergilemesini, keyfi davranılacak bir kurumda çalışılmadığını konusunda uyarılmasını isterim. yinede ilginize teşekkürler.

  • Akbank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön