08 Nisan 2013 #1730817

Akbank Şube Müdürü Kaba Davrandı!

6 ay önce Akbank Buca Meydan Şubesine konut kredisi için başvurdum. Eşim ile beni şube müdürüne yönlendirdiler. Şube Müdürü faiz oranı ve ödemelerle ilgili bizi nazik bir şekilde bilgilendirdi. Sorduğumuz her soruya ilgiyle yanıt verdi. Biz de bu tutum karşısında memnun kalarak bu şubeyi tercih ettik.


Geçtiğimiz ay yeniden yapılandırma başvurusu için tekrar şube müdürüne gittik. Müdür işi olduğu gerekçesiyle beni geri çevirerek müş.temsilcisine yönlendirdi. Müşteri temsilcisinden yeterli ilgiyi göremeyince tekrar müdür beyin yanına çıktım. Krediyi kullanırken o ağzından bal damlayan adam beni kovmaktan beter etti. Çevrede bulunan onca insana rağmen benimle yüksek sesle münakaşa edip azarladı.

Hasbi 95 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 09.04.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Hasbi07 Mayıs 2013

    Şikayetimi en kısa süre süre içerisinde cevaplayacağını söyleyen AKBANK aradan geçen 1 ay süre içerisinde tarafıma henüz dönüş YAPMAMIŞTIR.

  • Akbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön