25 Ocak 2014 #2255963

Akbank Sosyal Sorumluluk Falan Hikaye!

İptal ettirdiğim kredi kartımdan sonra bir alışverişim iadesi gerçekleşmesi gerekiyordu. Alışveriş 12 taksitli olduğu için iade de 12 taksit olacaktı, bu yüzden Akbank maaş kart ve hesabımın açık kalması gerektiği söylendi. Aslında tamamen kurtulmak ve bütün hesaplarımı iptal ettirmek istediğim Akbank; bu isteğimi iade gelecek taksitleri alabilmem için kabul etmedi. Hesap kapatılmadığı için kartı eksi bakiye için kullandım.


Bir hayır için şahsım adına 12. ayda gelen paradan bir kesinti yapıldığını gördüm.Hem iade için hesabımı kapatmadılar hem de hesap ücreti aldılar. Ayrıca Akbank'ın ceren yaz bursu var ama benimde köyümde o kesilen 60 tl'ye ihtiyacı olan öğrenci var.Bu umrunuzda mı Akbank?

Mustafa 69 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön