12 Haziran 2013

Akbank Sorunum Giderilmiyor!

2011 Yılında Akbank'ın bir şubesine kredi için müracaat ettim. Kayıtlarında Zeytinburnu şubesinde adıma icra kararı olduğunu öğrendim.Tesadüfe bakın ki esas icralık olan şahıs benimle aynı adı-soyadı-doğum günü-doğum yılı-baba adı tutan biri. Yanlışlığı gerekli müracaatları yaparak düzelttim. Aynı zamanda da kredi kullandım.Yıl olmuş 2013 bu Akbank sanki adamı bulamamış gibi yine icralı hesabı benim hesaplarımla bağdaştırdı. Akbank'ın yaptığı bu sorun yüzünden diğer bankalarda kredibilitem de etkilendi. Kredi kullanamamaktayım. Akbank gibi yılların bankasına bu hareket yakışmadığı gibi sorunumda giderilmedi. Yılbaşından beri sorunu çözemediler.

Engin 21 Okunma

Cevaplar

  • Engin12 Haziran 2013

    Arkadaşlar yapmayın. Nerdeyse 1 haftadır şubenizle irtibattayım. Yılbaşından beride anlattım. Buraya yazıncamı hızlanıyor işlemler. Kaldıki 15:50 itibariyle sorunun düzeldiği haberi zeytinburnu şubenizce tarafıma bildirildi.

  • Akbank Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön