16 Eylül 2013 #2015346

Akbank Sorunum Çözülmedi!

Daha önce de defalarca yazmış olduğum şikayetimle alakalı Akbank herhangi bir ilgilenmede bulunmamış ve mailime şu cevabı atmıştır :


Bankamızca 3. kişilere bilgi iletilememekte olup borç sahibi yakınınızın detaylı inceleme için Bankamız ile irtibata geçmesini rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Akbank T. A. Ş.


Bahsettikleri yakınım babam olup, 1 senedir İzmir Soğukkuyu mezarlığında yatmaktadır. Bu bilgi de Akbank'a defalarca verilmiştir. İletişime geçebiliyorlarsa bana da yöntemini söylemeleri rica olunur. Vefata bile saygı kalmamış, çok üzücü.

Gizem 44 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön