15 Mart 2013 #1686997

Akbank SMS Ücretinin İadesini İstiyorum!

Akbank in 166**2710 nolu müşterisiyim daha önce sms şubesi üyeliğine haber vermeksizin Akbank tarafından üye yapıldığımı ve bunun karşılığında 2 kez hesabımdan para kesildiğini yazmış ve bu paranın hesabıma geri yatırılmasını istemiştim.


Akbank cevaben bana sms üyelik tarifesini mail atmış. Bana ne sizin ücret tarifenizden ben sizden beni üye yapmanızı istemedim ki zorla üye yapılıp ücret tarifesine göre hesaptan para kesen bankanın cevabı bu mudur yani. 1 tl bile olsa paramın hesabıma geri yatırılmasını istiyorum.

Mehmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 20.03.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Mehmet22 Mart 2013

    Akbankın 16632710 nolu müşterisiyim daha önce sms şubesi üyeliğine haber vermeksizin akbank tarafından üye yapıldığımı ve bunun karşılığında 2 kez hesabımdan para kesildiğini yazmış ve bu paranın hesabıma geri yatırılmasını istemiştim. Akbank cevap verildiğini söylüyor ve konunun çözüldüğü imajını veriyor fakat konu hala çözüme ulaşmış değildir. Mağdur durumdayım hesabımdan habersiz kesilen para hesabıma geri yatırılmamış ya da neden habersiz sms üyeliği yapıldığımın cevabı verilmemiştir. Gereğinin derhal yapılmasını mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • Akbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön