15 Mart 2013 #1686597

Akbank SMS Ücreti Kesilmesini İstemiyorum!

Genelge 2011/1(BDDK);5411 sayılı Bankacılık Kanununun “Amaç” başlıklı 1 inci maddesinde, kanunun amaçları arasında tasarruf sahiplerinin hak ve menfaatlerinin korunması sayılmakta; “Müşteri Hakları” başlıklı 76 ncı maddesinde ise müşterilerin işlemlere ilişkin “bilgi edinme, sözleşme ve bankacılık hizmetlerinden yararlanma” haklarına ilişkin bazı hususlar düzenlenmektedir.


Benim şikayetim, Akbank'ın maaş müşterisi olduğum halde SMS aylık bilgilendirme ücreti olarak her ay aylığımdan 2. 99 TL kesilmesidir. Bu konuda Akbank'tan şikayetçiyim. Haberimiz yok bu kadar para kesiliyor ve bizi bilgilendirmiyorsunuz.

Okan 11 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön