19 Ekim 2013

Akbank SMS Ücreti Adı Altında Alınan Haksız Kazanç!

İnternet'ten hesap bilgilerimi kontrol ettiğimde aynı günde toplam 3 defa SMS ücreti adı altında para kesildiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda 2012 yılına ait kesintidir şubenize başvurmalısınız biz buradan göremiyoruz denildi.


İlginç olan hesabım yeni açılmış maaş hesabı ve SMS üyeliğim mevcut değil sistemden detaylı incelediğimde aynı gün aynı saat aynı dakika hatta aynı saniyede nasıl olmuşsa 3 işlem yapmışım hemde SMS üyeliğim olmadığı halde. Bunun tahsilatını da 2013 te yapıyor Akbank(!) Yapacağı açıklamayı da 2014 yılında yapmaz umarım.

Murat 60 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Ekim 2013

    Firma yaptığı hata ile ilgili bir açıklama yapmadan kestiği ücreti iade etmiş.Bu ücret hesabımdan neden kesildi bir açıklama yapmadılar.Ben hesaplarımı incelememiş olsaydım hiçbirşey bilmiyecektim 75 milyon nüfusta  Akbank 7,5 milyon yapar 7,5 milyonun 3 milyonu internet bankacılığı kullansa ve 3 milyondan birgünde bana yapılan hata(!) yapılsa çıkan ciro ortada.

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı21 Ekim 2013

    Şikayetim var ekibine teşekkür ederim. Her nekadar Banka bu tür şikayetleri direk bize yazın demiş olsada zaten şikayetimde bildirdiğim üzere direk müşteri hizmetlerini aradım bana verdiği yanıt içler acısı idi o yüzden Şikayetim var sitesini tercih ettim tekrar teşekkürler size

  • Akbank Temsilcisi19 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön