04 Mart 2013 #1665886

Akbank SMS Şubesi Üyeliğinin İptalini İstiyorum!

28.o2.3013tarihinde 21:35 civarı Akbank bankamatiğinden hesabımı kontrol ettim. Makine kartı aldıktan sonra hemen karşıma bir ekran çıktı. SMS şubesi ile bilgi ister misiniz diye bir soru cümlesi ile karşılaştım. Tabi ki "ilgilenmiyorum" kesinlikle işaretlemedim buna rağmen, 01.03.2013 tarihinde 13:06 itibari ile iki MS almış bulunmaktayım.


Aylık 2.99 TL'den SMS şubesi üyeliğiniz tamamlanmıştır. Ben onay vermemiş olduğum halde bana böyle bir SMS gönderildiği için, öncelikle SMS şubesi üyeliğimin iptal edilmesini, ardından TL hesabımdan 2 adet sms alınan 2.99 TL ücretimin iadesini bekliyorum.

Fakirullah 709 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön