12 Şubat 2014

Akbank SMS Şubesi Üyeliği Aylık Sınırsız Kullanım Ücreti Kesmiş!

11.02.2014 tarihinde ihtiyaç kredimi sonlandırdım ancak bugün hesap hareketlerimi kontrol ettiğimde "sms şubesi üyeliği aylık sınırsız kullanım ücreti" adı altında kredi kapattığım gün benimle ilgisi olmayan yaklaşık 35,88 tl tutarında ücret kesintisi olup bakiyem -22,90 tl'ye düşürülmüş."hesap işletim ücreti" de ücret de tahsil edildi.


Ben Akbank bankamatik kartını kullanmıyorum kredi için sadece açıldı"sms şubesi üyeliği aylık sınırsız kullanım ücreti" ve "hesap işletim ücretinin" kısmı beni hiçbir şekilde ilgilendirmiyor. 12 defa benimle ilgili olmayan bir ücret tahsil edilmiş hemde aynı gün içersin de en kısa süre içersin de bu ücretlerin iadesini rica ediyorum.

Taygun 86 Okunma

Cevaplar

  • Taygun14 Şubat 2014

    2 gün geçmesine rağmen hiç bir yetkili henüz ulaşmadı...

  • Akbank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön