15 Nisan 2013 #1743588

Akbank SMS Şubesi Aboneliğimin İptalini İstiyorum!

12.04.2013 tarihinde 14:00 civarı Akbank bankamatiğinden hesabımı check ettim. Makine kartı aldıktan sonra hemen karşıma bir ekran çıktı. SMS şubesi ile bilgi ister misiniz diye bir soru cümlesi ile karşılaştım. Tabi ki "ilgilenmiyorum" şıkkını işaretlememe rağmen, 12.04.2013 tarihi 00:00 itibari ile bir SMS almış bulunmaktayım.


Aylık 2.99 TL'den SMS şubesi üyeliğiniz tamamlanmıştır. Ben onay vermemiş olduğum halde bana böyle bir SMS gönderildiği için, öncelikle SMS şubesi üyeliğimin iptal edilmesini, ardından TL hesabımdan alınan 2.99 TL ücretimin iadesini bekliyorum.

Ayşe 83 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön