22 Ekim 2016 #6754324

Akbank Sizi Dinlemeyen Bir Bankacılık

Aidatsız kredi kartı müracaatı yaptım ve teslim adresimi özellikle belirttim, eski adresimin iptal edilmesini söyledim, ancak kart eski adrese gönderildi. Aradım ve adresi tekrardan söyledim, 10 gün geçti bir gelişme olmadı. Tekrar aradım ve şikayet kaydı oluşturdum görüşmelerimde belirtmeme rağmen işlem yapmayan müşteri temsilcileri için. Yine gelişme olmayınca bir daha aradım, şikayete 6 gün dönmeyen bankayı merak ettim, ne öğreneyim, şikayet kaydı oluşturulmamış, kartım adresime yönlendirilmemiş. Ben de müracaatımı iptal edin dedim, telefonda (ki dinleniyor) talimatlara uymayan temsilcisi olan banka ne kadar güvenilir dedim. Bir de laf yedim, her aradığımda eski şikayet ve müracaat siliniyor imiş diye! Ve son perde, beni aradılar ve kartımı neden iptal ettiğimi sordular, ben de kartı almadım ki deyince şaşırdılar. Kısacası kendin çal kendin oyna. Müşteri bu bankada nerede?

Orhan 499 Okunma

Cevaplar

  • Orhan04 Kasım 2016

    Akbank'ın bu kadar acemi yönetildiğini gerçekten tahmin etmezdim. Israrla belirtmeme rağmen kartımı adresime değil de 10 yıl önceki adrese gönderen, kurye firmasına değişikliği bildirmeyen, defalarca aramama rağmen bir santim ilerleyemeyen ve son olarak da şikayetimi kayıtlara bile almayan bir yönetim sistemi bir de Aktif İleti firmasına beni mağdur ettiğini söylemiş. Aktif İleti özür için beni aradı ve ben de suçlarını size atmak istiyorlar dedim. ayıp denen bir şey var, telefon görüşmelerini inceleyin de işlem yapın efendim. Gerçekten yazık sizlere... ... .

  • Akbank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön