Akbank Sistemsel Bir Hata Dolayısı İle Mobil İmza Parmak İzi Üretilemedi

Tahsin Tahsin29 Mayıs 14:56

Sistemsel bir hata dolayısı ile mobil imza parmak izi üretilemedi, cep şifre kullanarak işleminize devam edebilirsiniz.

Bu hatayı yaklaşık 3-4 aydır alıyorum. Mobil imzamı başka bankalarda sorunsuz kullanabiliyorum. 2 aydır müşteri hizmetlerine iletmeme rağmen çözüm üretemediler. Operatörden kaynaklanıyor dediler. Operatörü aradım onlarda sorun olmadığını söylediler.

Ne yapacağımı şaşırdım. Bir türlü çözüm üretilemiyor. Banka yetkililerine sesleniyorum: Lütfen konuyla birileri yakından ilgilensin ve sorunumuzu en kısa sürede çözün.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Tahsin 01 Haziran 15:47

Şikayete otomatik cevap yazmak sorunu çözmüyor. Şikayetimi doğru dürüst okumamışlar bile. Operatörüm ile görüştüğümü yazdığım halde bana gönderdikleri cevapta "operatörünüz ile görüşün" yazmışlar. Bir tarafta banka diğer tarafta operatör, her ikisi de problemin kendilerinde olmadığını söylüyor. Fakat mağdur olan ben. Lütfen yine tekrar ediyorum: yetkililer konu ile daha yakından ilgilensinler.

Akbank Logo Akbank 29 Mayıs 14:56

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tahsin 01 Haziran 15:41  

    Şikayete otomatik cevap yazmak sorunu çözmüyor. Şikayetimi doğru dürüst okumamışlar bile. Operatörüm ile görüştüğümü yazdığım halde bana gönderdikleri cevapta "operatörünüz ile görüşün" yazmışlar.

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler