29 Ocak 2014 #2263713

Akbank Şirket Hesabından Usulsüz Para Çekti

Buraya 2 aydır yazıyorum. Akbank şirket hesabımdan usulsüzce para çekiyor. Kullanmadığım kredinin masraflarını alıyor. İmzam olmadan, onayım olmadan adıma kredi çıkartıyor. İptal etmek istiyorum lazım olur dursun diyorlar. Sonrada kullanılmayan, istenmeyen krediyi çıkardığı ve köşede beklediği için 248 TL şirket hesabımdan haber vermeden masraf rakamı diye rakam çekiyorlar otomatik.


Tüketici mahkemesine başvurdum, buraya aylardır yazıyorum . Akbank en kısa sürede döneceğiz diyor. En kısa süreye bak sen, 2 ay oldu ses yok, arayan yok soran yok. Nasıl arayacaklar acaba?

Arda 69 Okunma

Cevaplar

 • Arda07 Şubat 2014

  sayın Akbank ve şikayet var.com yetkilileri, bu kadar yazı yazdım bu kadar beyanda bulundum bir Allah'ın kulu da çıksın da nedir diye bir sorsun, sürekli aynı cevap "talebiniz değerlendirmeye alınmıştır en kısa sürede cevap vereceğiz", ya dalga geçmeyin artık insanlarla, 2 ay olmuş geçeli üzerinden neye bakıyorsunuz da cevap vereceksiniz çok merak ediyorum.

 • Arda04 Şubat 2014

  Ya artık dalga geçer gibi aynı cevap geliyor, desenize verecek cevabımız yok biz ödemeyi almayı biliriz sadece!...

 • Arda29 Ocak 2014

  Konu ile ilgili gelen 3. aynı yazıdır bu. Ya cevap verin yada susun lütfen.

 • Akbank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön