13 Mart #10231413

Akbank Sınav Harcını Yatırmak İçin Zorla Hesap Açtırılmaya Çalışılması

YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) sınav ücretini yatırmak için Akbank Zonguldak şubesine 13.03.2018 Salı günü saat 13:50 civarında gittim. Akbank'ın gişe görevlisi tarafından işlemin yaptırılması için hesap açılması gerektiği, hesap açmadan işlem yapılmayacağına dair cevap aldım ve işlemi gerçekleştiremedim. Sonrasında ise herhangi bir hesap açma veya farklı bir işlem yapamaya gerek duyulmadan F***'ta YKS sınav ücreti ödemesini gerçekleştirdim. Sınav harcını yatırmak için zorla hesap açtırılmaya çalışılması ve Akbank'ın bu tutumu vatandaşı ahmak yerine koymaya çalışan tüccar tutumudur. Zorla çocuğunu okutmak için köyünden kalkıp cebinde beş kuruş yol parasıyla dönmeye çalışan çiftçiye, köylüye, fakire de aynı tutumda bulunduklarını düşündükçe Akbank'a karşı kızgınlığım daha da artmaktadır ve bunu her mecrada dile getireceğimi bildiririm.

Erdinç 228 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç13 Mart

    www.akbank.com internet sitesi üzerinden de şikayetimi yaptım. Bu olay eşimin başına geldi ve eşimin sözleri ile şikayette bulundum, bilgilerinize sunarım.

  • Akbank Temsilcisi13 Mart

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön