Toplam çözüm sayısı
..
Akbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Akbank Sim Kart Blokesi

1.065görüntüleme
Mehmet
Mehmet 24 Aralık 2020 23:01

Önce kartım yaptığım bir alışverişten dolayı kullanıma kapatıldı güç bela güvenlik biriminize arattık açtırdık. Bu sefer de halihazırda kullandığım sim kartımı 4.5G 'ye geçirdiğim için sim kart blokesi yedim. Akbank mobile giriş yapmak için şifre almaya çalıştım alamadım o yüzden. Müşteri temsilcisini aradım blokeyi oradan kaldıramadıklarını söylediler. 

Halbuki telefonuma gelen mesaj tam tersini söylüyordu. Form doldurdum gelen cevap da sorunumu çözmek adına somut bir adım değildi. Gemide askerim dışarıya çıkamıyorum. Ne ATM'ye ne de şubeye erişimim var. Pandemi döneminde bu tür sorunları dışarı çıkmadan halletmenin bir yolu yok mu? Ben şu an sim kart blokemi kaldıramıyorum.

Hesabımdaki parayı kullanmak için aylardır mücadele veriyorum bankanızla. Derhal sim kart blokemin kaldırılmasını talep ediyorum. Mağdur durumdayım. Gerçekten pişman oldum bu bankanın müşterisi olduğuma. Sorunumu en kısa zamanda çözmenizi istiyorum. Müşteri memnuniyeti konusunda hiç çözüm odaklı değilsiniz.

Akbank Logo
Akbank24 Aralık 2020 23:02

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Mehmet
Mehmet28 Aralık 2020 19:20

Boyuna görüşüyoruz ama sanki kısır döngüye girmiş gibi hala şubeye veya bankamatiğe git diyorlar. Covid-19 salgını bu kadar yoğunken her yerde insanları dışarı çıkmaya zorlayarak virüs kapma riskiyle karşı karşıya bırakıyorlar. Teknoloji çağında bu kadar cağdışı yöntemlere başvuran bu bankayı kınıyorum ve şikayetimi daha yukarı mercilere Türkiye bankalar birliğine taşıyorum. Gittiği yere kadar götüreceğim bu konuyu. Sadece kendim için ddğil bu mağduriyete maruz kalan herkesin selameti için bunu yapacağım. İnsan hayatı bu kadar ucuz ve önemsiz değildir.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler