29 Mart 2013 #1714349

Akbank Şikayetleri Standart Cevaplar İle Kapatıyor!

Bu site vasıtası ile yazdığım şikayet için takibi yapılmayan standart bir cevap aldım. Firma için şikayetlere cevap verme oranı %100 görünüyor fakat bu oran gerçek çözüm/ilgi performansını yansıtmıyor. Detaylar aşağıdaki gibidir:


EFT ücreti kesilmeyeceği belirtilen maaş hesabımdan kesinti yapılması üzerine bir şikayet yazdım. Cevap olarak EFT ücretleri hakkında genel bir bilgi ve müşteri hizmetleri ile görüşebileceğimi belirten bir cevap aldım. Zaten müşteri hizmetleri yardımcı olamadığı için burada şikayet yazıyorum ve EFT ücretlerini zaten biliyorum. Konu, kesinti yapılmayacak dendiği halde kesinti yapılması. Şikayetim ile ilgisiz, stadart bir cevap alıyorum.

Hasan 223 Okunma

Cevaplar

  • Hasan05 Nisan 2013

    Kesinti yapilan EFT ucreti banka tarafindan geri iade edilmistir.

  • Akbank Temsilcisi30 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön