11 Şubat 2014 #2288886

Akbank Sigortamı Hala Ödemedi!

Akbank İstanbul Cevizli şubesinden kullanmış olduğum ihtiyaç kredisi için yapılan hayat sigortasını erken kapattığım için kalan miktarı iade istedim. İstemiş olduğum iade ile ilgili olarak yazılı faks yolladım. Talimatı yolladıktan 15 gün geçmesine rağmen erken kapamadan dolayı kalan prim geri iade edilmemiştir.


Avivasa yetkilileri ile görüştüğümde kendilerine herhangi bir talimat ulaşmadığını belirttiler. Daha sonra Cevizli şubesi ile görüştüğümde ise Benim 27 Ocak 2014 de yolladığım faksı şube yetkilisi 31 Ocak 2014 de Avivasa'ya yolladığını söylediler. Konu ilgili mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Dursun 83 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön