15 Şubat 2013 #1632349

Akbank Sigorta İadesini Yapmıyor!

Akbank'tan çektiğim kredinin kapamasını erken yapmam nedeniyle yapılan hayat sigortasının peşin alınan 5 yıllık prim ödemesinin tekrar hesaplanarak kalanının tarafıma iadesi için 21 ocak ta dilekçeyle Sefaköy şubesine başvuru yaptım. bana sigorta ödemesini Avivasa isimli sigorta şirketinin yapacağını söylediler. İlgili sigorta şirketiyle yaptığım görüşmede sigorta iadesini 7 şubat itibariyle tarafıma ödenmek amacıyla Akbank genel müdürlüğüne aktarıldığı ve 5 iş günü içinde hesabıma yatması gerektiğini söylediler ancak bugün 14 şubat itibariyle 6 iş günü geçmesine rağmen Akbank tarafından hesabıma her hangi bir ödeme yapılmamıştır.

Abdullah 43 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah13 Mart 2013

    siz ak bank yöneticileri!!!! bu sayfada görüntü olsun diye verdiniz cevapların hiç birisi doğru değil.müşteriyi ve bu site ziyaretçilerini kandırıyorsunuz yazıklar olsun size..!!!!!!!!

  • Akbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön