18 Nisan 2013 #1749531

Akbank Sigorta Alacak Hakkında!

Akbank Kredi Ekspress(Gebze) den son sekiz(8) ay içerisinde çekmiş olduğum kredinin tamamını 2 ay önce ödeyip kapatmış olmama rağmen, sigorta ve kredi masraflarının tarafıma iadesi için bankaya müracaatta bulunup yazılı dilekçe bıraktım.Önceki hesabımı kapattığım için yeni hesap açtırmamı istediler.


Hesap açılma işlemi 2 kere yapıldı fakat defalarca şubeye gitmeme rağmen halen tarafıma ödemenin gerçekleşmediğini şikayetvar.com aracılığı ile tarafınıza bildiririm. Aynı hususta farklı bankalarda bu şekilde kredi kapama mevzularında ücret iadesinde hiç bir zaman sorun yaşamadım. Bu konudaki mağduriyetimin acil bir şekilde giderilmesini rica ederim.

Çiğdem 105 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön