20 Şubat 2013

Akbank Şifresini Bile Almadığım Karta 75 TL Aidat!

İş yeri açtırdığı için Akbank maaş müşterisi oldum. Kredi kartı da banka hesabı açılırken açılmış. Kredi kartım geldi ama iki adet geldi biri Visa biri master olarak. Akbank'ı aradım bu ikinci kart nedir dedim. O ek kart bulunsun ailenizden birinin ihtiyacı olursa kullanır dendi. Ama aidatı var dedim. Maaş müşterisisiniz 3 tanede otomatik ödemeniz var aidat kesilmez şifresini de açtırmayın dediler.


Bu da bana mantıklı geldi bir gün lazım olursa diye dursun dedim. Şifresini bile hala almadım. Dün ekstre geldi bir baktım tam 75 TL kart aidatı. Hem ücret yüksek hemde aktif olmayan karta ne ücreti anlamıyorum. Bu borcun silinmesini talep ediyorum. Ya da otomatik ödeme ve kartları iptal edeceğim.

Mert 241 Okunma

Cevaplar

 • Mert'in Teşekkür Mesajı28 Temmuz 2015

  Akbank Twitter ve Facebook sayfalarında da gayet başarılı. Müşteri hizmetleri her kulvarda başarısını ayrı ayrı gösteriyor.

 • Mert20 Şubat 2013

  Biraz önce bir bayan arayıp iptal ettim dedi gerçi hesap hareketlerinde göremiyorum ama umarım başka aksilik olmaz iptal edilmiştir. Eğer edildiyse bu kadar hızlı ve olumlu şekilde yardımcı olduğunuz için o kazandığınız iletişim destek ödülünü sonuna kadar hakkettiğinizi söyleyebilirim.

 • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mert20 Şubat 2013

  Ayrıca sitenizde verdiğiniz bilgiyi de paylaşmak isterim. "Akbank kredi kartlarının yıllık ücreti, ilk kullanımınızı takip eden 1. ayda hesap özetinize yansıtılır. Ek kart ücreti, ek kartın açılış tarihi üzerinden 1 ay geçmiş olması koşuluyla, asıl kart ücreti ile aynı dönemde alınır. Ücretler hakkında güncel bilgiye Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz." Burada yazana göre o kartı hiç kullanmadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön