12 Nisan 2013

Akbank Şifre Karmaşası!

Akbank'ın 19537361 nolu müşterisiyim. Sadece Fish Cardım olduğu için Akbank Direkt'ten kredi kartı numaram ve cep telefonuma gelen şifre ile giriş yapabiliyor kredi kartı hareketlerimi görebiliyordum. Ancak cep telefonuma gelen şifreyi yanlış girmemden dolayı şifre kilitlendi.


444 25 25 ten sorunu çözebileceğim uyarısıyla aradım ancak sistemde cep numaram kayıtlı değilmiş o yüzden önce onu ATM'den veya şubeden kaydetmem gerekiyormuş. ATM'den cep numaramı kaydettim ve 444 25 25 i aradım. Ancak bu sefer de duyduğum şu oldu: "banka kartınız (ATM kartı) olmadığı için açamıyoruz. Size bir banka kartı açalım ve onunla şifrenizi hallederiz." Bu durumda ne tepki vereceğimi bile şaşırmış durumdayım.

Okan 640 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön