19 Eylül 2013 #2019539

Akbank Sicil Silme İşlemini Yapmıyor!

Ben Akbank'ın İstanbul Bağcılar müşterinizim. Bundan 6 sene önce kredi kartınızı kullanıyordum ancak özel nedenlerinden dolayı borcumu ödeyemedim ve toplam borcumu kat ve kat olarak sonradan ödedim. Ancak bankalar birliğinde bulunan sicilimi silmediğinizden dolayı hiçbir banka bana şu anda borcum varmış gibi göründüğünden kredi vermemektedir.


Size soruyorum benim bundan 6 sene önce olan bir olayım yüzünden üzerinden seneler geçmesine rağmen neden orada bulunan isimimin silinmesi işlemini yapmadınız benim borcum yok harcım yok ama borçlu gibi muamele yapılıyor.


Şuan ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum lütfen ilgili sorunumun çözülmesi ve ivedi olarak bana geri dönüş yapmanızı talep ederim.

Taner 78 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 20/09/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Taner23 Ekim 2013

    hani dönecektiniz kimse dönmedi nasıl bankasınız ya siz dediğiniz yerden de mail attım kimse dönmedi

  • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön