25 Şubat 2013

Akbank Sanal Pos Başvurusu!

Akbank Ankara-Kızılay şubesinden 1 ay önce başka bir firma altında sanal pos hesabı başvurusu yaptık. Bu başvurunun normal koşullarda 1 hafta içinde sonuçlanacağı söylendi. Bize herhangi bir evrak/belge verilmedi. Sadece sözleşmeler imzalandı. Haber bekledik. Geçen hafta salı günü aradım şubeyi başvurunuz merkezde dedi başvuruyu yaptığımız kişi. (Şubede başvuruyu yaptığım kişiye ulaşmam 3 saat boyunca sürekli telefonu aramam ile oldu.) 1 hafta dedikleri 3 hafta olmuştu.


Yarın bilgi edinip sizinle irtibata geçerim dedi. Cuma günü tekrar aradım başvuru yaptığımız kişi yokmuş. Dönüş yapacaktır size dediler. Şimdi yine arıyorum şubeye ulaşamıyorum. Teşekkürler.

Elgin 183 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön