26 Mart 2013 #1708473

Akbank Sadece 2 Personel Çalışıyor!

1252002**** TC numaralı maaş müşterinizim. internet üzerinden ihtiyaç kredisine başvurdum. belgelerimin ibrazı ve sözleşme imzası için Ankara meşrutiyet şubenize başvurdum. İlgili banka şubesinin lakayıtlığı ve yavaşlığı içinde hayrete düştüm. Bireysele bakan kişi 1 kredi işlemini tam 35 dakikada yaptı. İşten izin alarak şubeye gittiğim için 2. kişinin kredi işlemi için bir 35 dakika daha bekleyemedim. (3. kişiydim) bireysele bakan tek bir personel olması da ankaranın en işlek caddesindeki bir şube için oldukça ironiktir.


Reklamlarınızda güler yüzlü hizmetten ve hızınızdan bahsediyorsunuz. Aldatıcı reklam kategorisinde RTÜK'e şikayet etmeyi düşünüyorum.

Nilay 95 Okunma

Cevaplar

  • Nilay16 Nisan 2013

    işyerime yakın olması sebebiyle şikayetimden 1 hafta sonra aynı şubeye yeniden gitmek zorunda kaldım. şube personeli bireysel müşteri temsilcisi Canan Hanım'ın ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön