Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akbank Reklamlarda Gösterdiği Gibi Kredi Vermiyor

profile
19 Nisan
3.046

İhtiyaç kredisi vermek bu kadar zor olmamalı. Ailemle yaşayan, çok şükür kira, çoluk çocuk, okul harcamaları, vs. Derdi olmayan bir kadın çalışanım. 50 bin, 60 bin 70 bin bu kadar düşünülecek bir tutar olmamalı. Bir banka için eğer batmıyorsa. Güncel kredi notum 1014. Ki 569'dan yükselttim, gittikçe de yükseliyor. Hiçbir icralık, avukatlık vs. Borcum yok. Her ayın 1'inde maaşım iş yerim tarafından maaş hesabıma yatar. E-devlet'ten barkodlu SGK ® dökümüme bakabilirler. İstenildiği takdirde PDF döküm sunarım.

Kredi kartı kullanıyorum ve asgari değil hep bütün borcu tamamen kapatıyorum maaşımı alır almaz. Turkcell ®'de faturalı hattım var otomatik maaşımdan ödeniyor. Evimin elektrik faturasını yine otomatik ödeme talimatıyla maaşımdan ödüyorum. Banka kartımda puan bile birikti yaptığım alışverişlerden mütevellit. 70.000 TL ihtiyaç kredisine başvurdum ve onay gelmiyor. Daha başvurur başvurmaz telefona otomatik red mesajı düşüyor. Çünkü saygıdeğer banka çalışanları bir kişinin kredi başvurusunu incelemeye bile layık görmüyorlar. Bakalım bu adam çalışıyor mu, maaş alıyor mu, sigortası var mı, kredi kartı kullanıyor mu, ödüyor mu bile demiyorlar. Asgari ücret olacak 12.000. Vereceğiniz 70.000 lira zaten eder 6-7 maaş. Yani 70 bin Akbank için para mı Allah aşkına? Bu kadar cimri ® bir bankaysanız zaten kapatın gidin. Etin kilosu olmuş kaç lira! Sanki 500 bin kredi çekiyoruz. İnsanlar düğün için, nişan için, eğitim için, tatile gitmek için artık kredi çekiyor.

Biraz müşterilerinizle iletişime geçip onların taleplerine yanıt vermelisiniz. 70 bin olmaz 50 bin verirsin, 50 olmaz 40 verirsin. Yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışırsın. Ama reklamlarda insanı krediye yöneltip iş, başvuruya gelince reddedersen her yerden linç yersin. Böyle giderse her yerde de linçlemeye devam edeceğim, bütün sosyal mecralarda. Benimle iletişime geçilmek istenirse telefon numaram günceldir. Bankanızda kayıtlıdır. İhtiyaç kredisi konusunda acil dönüş bekliyorum.

Akbank Logo
19 Nisan 14:12

Benzer Şikayetler

Akbank 15.000 Faizsiz Taksitli Nakit Avans

profile
6 gün önce
1.155

Akbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyası için. Akbank a üye olup, kredi kartı aldım. Kredi notum iyi olmasına rağmen 10.000 liralık kredi kartı gönderdiler ve bende buna istinaden diğer bankalarda ki kartlarımın limitini 50.000 lira düşürdüm. Ama yeni bir limit başvurusu yaptığımda olumsuz ger...

1

Akbank Ek Hesap Ve Kredi Kartı Sorunu

profile
3 hafta önce
73

Uzun süredir Akbank ile çalışmaktayım fakat Akbank'ın ne kredisini kullana biliyorum ne ek hesap açabiliyorum kredi notum da iyi fakat uygulamadan ek hesap başvurusu yapıyorum direk kabul edilmedi diye mesaj geliyor bunda bir sıkıntı olduğunu düşünüyor ve ilgilenilmesini istiyorum.

1

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Bekleme Süresi

profile
26 Ağustos
141

Kredi kartı başvurusu yaptım kaç gün oldu daha onaylayacaklar. Normalde 3 farklı bankadan kredi kartım var. Alırken anında onaylandı. Kardeşim vermeyecekseniz kredi kartı söyleyin bende ona göre farklı bir bankadan alayım. Her yere reklam verip sonrada kredi kartı vermiyorlar. Hayatımda yaşadığım en...

1

Akbank Faizsiz Kredi Yalanı

profile
18 Ağustos
991

Akbank faizsiz kredi başvurusu için bana banka hesabı açtırıp, kredi notum yüksek olduğu halde bana kullandırmadı. Böyle büyük ve kurumsal bir şirketin yaptığı bu davranış etik kurallara aykırıdır. Hesabımı kapatmak için tekrar aradığımda ise hiçbir bilgilendirme de yapılmadı.

Akbank İlk Müşteriye Faizsiz 15.000 Nakit Avans Sözünü Tutmadı

profile
17 Ağustos
1.126

Akbank ın İlk müşteriye özel 15.000 TL Nakit avans kampanyasına başvurdum. İkk başta diğer banka hesap limitleri yüksek olduğu için kredi kartı başvurusu olumsuz sonuçlandı. Sonra limitleri düşürdüm ve onaylandı. O sırada yanlışlıkla iki defa Kart başvurusu yapmışım ve Akbank da iki adet kartı onayl...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 sa 21 dk
Benzer Şikayet Yaz