Akbank Reklam Süper, Müşteriye İlgi  Sıfır

Ufuk Ufuk15 Nisan 11:51

Wings Black kartımda biriken mil puanların kullanım süresi 31 Mayıs 2020 de sona eriyor. Bu puanları uçak-otobüs bileti ve tatil harcamalarında kullanabiliyoruz. Uşak gibi küçük bir şehirde yaşadığımdan bu Covid-19 sürecinde evde olduğumuz için puanları kullanamadığımızı ve bu puanların yanmaması için 8016178531 numaralı kayıtla müşteri hizmetlerinden chip paraya dönüştürülmesini istedim. Daha önceden biliyorum, aynı kartta biriken chip paraları bana sormadan mil puana banka otomatik dönüştürüyor. Ama iş mil puanı chip paraya döndürmek olunca müşteri hizmetlerince 1002624481089 numaralı cevapta yapacak bir şey yok, kullanırsanız kullanın kullanamazsanız da silinsin. Umurumuzda olma kabilinden tarafıma cevap verildi. Bu nasıl müşteri memnuniyeti? Bankanızdan harcama yaparken güzel fakat puanları kullanmaya gelince kötü mü oluyoruz. Reklam yaparken siz evde kalın biz hallederiz diye günde bin kere reklam yapılıyor fakat uygulama sıfır. Yazıklar olsun. Düzeltme yapılmasını bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Ufuk 20 Nisan 21:13

Aynı müşteri hizmetleri cevabını tekrarladılar. Akbank in farkı bu demek ki. Çözümsüzlük yazık yazık

Akbank Logo Akbank 15 Nisan 11:52

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Semih 09 Temmuz 23:39  

    Merhaba, millerinizi harcamadıysanız market harcamalarını Wings mil puan ile öde kampanyasını araştırın. Şartları kart sahibi lehine değil ama millerin 31 Temmuzda silinmesi daha kötü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler