26 Ağustos 2013 #1975762

Akbank Reklam Kurallarını İhlal Edip Tarafımı Mağdur Etti!

Kliksa. com adlı internet sitesinden axess ile alışveriş yaptım. Bu alışverişten ötürü 1 gün sonra yüklenecek puan 10 gün sonra yüklendi. Kampanya şartnamesine uyulmadı. Uyulmadığı için bu süre zarfında hem zamanen hem madden hem manen zararlarım oldu. Akbank'ın kural tanımamazlığı nedeniyle maddi telefon giderim arttı ve zararım oldu.


Bu tür uğraşlar zamanımı aldığı için ve strese girdiğim için manevi yöndende yıprandım. Konuyla ilgili hiçbir şekilde zararımı karşılamamıştır. Konuyla ilgili reklam kurulu başkanlığına ilgili soruşturmanın açılması ve maddi zarara çarptırılmasıyla ilgili işlemler başlatılmıştır.

Salih 25 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön